O nas

O firmie Artbox

Firma „Artbox” Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Zajmujemy się importem i produkcją stalowych puszek reklamowych i ozdobnych.

 

Od początku istnienia systematycznie rozwijamy naszą firmę, poszerzając asortyment i grono klientów. Regularnie bierzemy udział w imprezach targowych, gdzie pozyskujemy klientów zarówno polskich jak i z zagranicy.

 

Naszym priorytetem była zawsze satysfakcja klientów , co zostało docenione i przyniosło firmie kontakty z najbardziej prestiżowymi firmami w branży FMCG. Dynamiczny rozwój a tym samym wzrost przychodów i rozpoznawalność na rynku zaowocowały przyjęciem firmy „Artbox” Sp. z o.o. Do Polskiej Izby Opakowań w roku 2011, co ugruntowało naszą pozycję na rynku. Prężny wzrost naszej firmy potwierdza również nagroda „Gazela Biznesu” przyznawana przez portal Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w roku 2012.

 

Z myślą o przyszłości stale inwestujemy swój kapitał w rozwój i poszerzenie oferty. Pragniemy zawsze dostosować naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.